Німеччина повністю незалежна від російських енергоносіїв - Лінднер

Німеччина повністю позбавилася залежності від російських енергоносіїв. Про це 19 січня повідомляє ВВС з посиланням на заяву міністра фінансів Крістіана Лінднера.

"Так, звичайно, Німеччина все ще залежить від імпорту енергоносіїв, але сьогодні вже не від імпорту з Росії, а від світових ринків", – заявив урядовець.

За його словами, Німеччина отримує газ із Норвегії та США. Причому, якщо раніше імпорт газу з РФ до Німеччини становив 50%, а імпорт нафти – понад 30%, то тепер ці показники дорівнюють нулю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росія втратила 90 відсотків ринку нафти у Європі.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті