Німеччина передала Україні "п’ятизначну кількість" патронів для "Гепардів"

Німеччина передала Україні п'ятизначну кількість боєприпасів для "Гепардів" після відновлення потужностей для їх виробництва. Про це повідомляє сайт міноборони Німеччини 5 вересня.

"Лише через кілька місяців після відповідної угоди українські Збройні сили отримали боєприпаси нового виробництва Німеччини для зенітного танка Gepard. Будівництво виробничої лінії для виготовлення боєприпасів було у амбітні терміни, щоб відбулася перша поставка в Україну п’ятизначної кількості патронів", - зазначається у прес-релізі.

Також у міноборони Німеччини додають, що контракт передбачає поставку 300 000 патроні для "Гепардів".

"Боєприпаси для "Гепардів", які успішно використовуються в Україні для боротьби з російськими нападами, зокрема по цивільних об’єктах, тепер виробляють у Німеччині", - підкреслили у прес-релізі.

Нагадаємо, що США можуть передати Україні снаряди зі збідненим ураном.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті