Німеччина надає понад €300 млн на допомогу Україні в енергетичному секторі

Посол Німеччини Мартін Єгер оголосив про виділення 300 мільйонів євро на допомогу Україні в енергетичному секторі. Про це посол ФРН повідомив на своїй сторінці у соцмережі Х 27 листопада.

"Спираючись на наше довготривале партнерство, Німеччина надає Укренерго понад 300 млн. євро на ремонт та модернізацію мережі", - зазначив Єгер.

Також посол ФРН додав, що "Укренерго" є одним з основних бенефіціарів внеску Німеччини у 200 мільйонів євро до Фонду енергетичної підтримки України.

Мартін Єгер зазначив, що Німеччина вже виділила понад 625 мільйонів євро на підтримку енергосистеми, та планує ще надати кошти на ремонт та децентралізацію енергетики.

"Ще більше – в процесі підготовки. Окрім вкрай необхідної допомоги на ремонт, ми збільшуємо нашу підтримку розвитку децентралізованої енергетики", - зазначив німецький посол.

Як повідомлялось раніше, Литва передала нову партію електрогенераторів.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті