Німеччина надає понад €300 млн на допомогу Україні в енергетичному секторі

Посол Німеччини Мартін Єгер оголосив про виділення 300 мільйонів євро на допомогу Україні в енергетичному секторі. Про це посол ФРН повідомив на своїй сторінці у соцмережі Х 27 листопада.

"Спираючись на наше довготривале партнерство, Німеччина надає Укренерго понад 300 млн. євро на ремонт та модернізацію мережі", - зазначив Єгер.

Також посол ФРН додав, що "Укренерго" є одним з основних бенефіціарів внеску Німеччини у 200 мільйонів євро до Фонду енергетичної підтримки України.

Мартін Єгер зазначив, що Німеччина вже виділила понад 625 мільйонів євро на підтримку енергосистеми, та планує ще надати кошти на ремонт та децентралізацію енергетики.

"Ще більше – в процесі підготовки. Окрім вкрай необхідної допомоги на ремонт, ми збільшуємо нашу підтримку розвитку децентралізованої енергетики", - зазначив німецький посол.

Як повідомлялось раніше, Литва передала нову партію електрогенераторів.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті