Німеччина надасть Україні системи ППО Skynex

Німеччина пообіцяла надати Україні дві системи ППО Skynex виробництва німецької компанії Rheinmetall. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

За словами генерального директора концерну Арміна Паппергера, системи вартістю 212 млн. доларів були виготовлені спеціально для ЗСУ і з'являться в українській армії цього року.

Система Skynex має малий радіус дії та призначена для боротьби з безпілотниками та крилатими ракетами. Однією з її переваг називають досить дешеві боєприпаси.

У лютому ЗСУ вже отримали з Німеччини дві зенітні установки Гепард Gepard та 6 тисяч боєприпасів до них, а також мостоукладачі Biber, аптечки, вантажівки Zetros та зимові маскувальні мережі, - йдеться у повідомленні.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті