Німеччина надасть Україні системи ППО Skynex

Німеччина пообіцяла надати Україні дві системи ППО Skynex виробництва німецької компанії Rheinmetall. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

За словами генерального директора концерну Арміна Паппергера, системи вартістю 212 млн. доларів були виготовлені спеціально для ЗСУ і з'являться в українській армії цього року.

Система Skynex має малий радіус дії та призначена для боротьби з безпілотниками та крилатими ракетами. Однією з її переваг називають досить дешеві боєприпаси.

У лютому ЗСУ вже отримали з Німеччини дві зенітні установки Гепард Gepard та 6 тисяч боєприпасів до них, а також мостоукладачі Biber, аптечки, вантажівки Zetros та зимові маскувальні мережі, - йдеться у повідомленні.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті