Нідерланди виділять Україні 274 млн євро на гуманітарну допомогу та охорону здоров'я

Нідерланди виділять Україні новий пакет допомоги на суму 274 мільйони євро, які підуть на гуманітарну допомогу та охорону здоров'я. Про це 3 квітня повідомив портал Telegraaf із посиланням на заяву міністра зовнішньої торгівлі та розвитку співробітництва Нідерландів Ліше Шрайнемахер.

"Ця допомога на 274 мільйони євро виділяється з 2,5 мільярдів євро, зарезервованих урядом Нідерландів для підтримки України у 2023 році", - повідомила чиновниця.

Зазначається, що близько 180 мільйонів євро буде спрямовано на гуманітарну допомогу, охорону здоров'я, енергопостачання, відновлення житла та інфраструктури, а також розмінування сільськогосподарських земель. Ще 94 мільйони підуть на нелетальну допомогу, зміцнення співпраці між Україною і НАТО, а також захист і збереження української культури.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до програми МВФ з допомоги Україні приєднається Литва.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті