Нідерланди також зібралися надати Україні Patriot

Нідерланди розглядають можливість передачі Україні системи протиповітряної оборони Patriot поряд із Німеччиною та США. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на власні джерела 17 січня.

Повідомляється, що в Амстердамі обговорюють можливість передачі Україні Patriot, щоб зміцнити потенціал Збройних Сил України для відбиття атак росіян.

За словами джерел журналістів, уряд Нідерландів незабаром ухвалить остаточне рішення стосовно цього питання.

Обговорення відбуваються під час візиту прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте до Вашингтона цього тижня, де він має зустрітися з президентом США Джо Байденом. 

Як раніше повідомлялося, Німеччина передасть Україні системи Patriot та бронемашини Mader. 

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті