Нідерланди, Румунія і виробник винищувачів домовилися про створення центру підготовки пілотів F-16

Нідерланди, Румунія і компанія Lockheed Martin домовилися про створення центру підготовки пілотів F-16. Про це йдеться в дописі міністерки оборони Нідерландів Кайси Оллонгрен, - пише Lb.ua.

На зустрічі були присутні Оллонгрен, а також глава румунського Міноборони Анхель Тілвар і Філіппо Маркетті - керівник компанії Lockheed Martin, що виробляє, зокрема, винищувачі.

"Румунія прийматиме навчальний центр F-16 ЄС, Lockheed Martin забезпечить навчання та обслуговування. Нідерланди нададуть винищувачі F-16", - написала очільниця нідерландського Міністерства оборони у соцмережі Х.

Румунія бере участь у підготовці українських пілотів до польотів на винищувачах F-16, наданих членами НАТО, і чекає необхідних документів, що дозволяють почати їх навчання. Днями Вища рада національної оборони Румунії (CSAT) обговорила проєкт створення. Ним зможуть користуватись, крім членів НАТО, також і країни-союзники.

Нідерланди передадуть Україні винищувачі. Україна тим часом веде переговори з асоціаціями оборонних індустрій Сполучених Штатів Америки та бізнес асоціаціями, до яких входять оборонні компанії, зокрема, Lockheed Martin.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті