Нідерланди і Данія підняли в повітря F-16 через два бомбардувальники РФ біля кордонів НАТО

Нідерланди і Данія послали винищувачі F-16 на перехоплення двох російських бомбардувальників, які наблизилися до повітряного простору НАТО над Північним морем. Про це заявили уряди двох країн, - пише The Moscow Time.

Два нідерландські винищувачі піднялися в повітря і були готові охороняти зону своєї відповідальності після попередження о 7:19 за місцевим часом. Данський уряд також направив свої F-16 для ідентифікації бомбардувальників.

Російські літаки були впізнані і залишилися в міжнародному повітряному просторі. Через деякий час вони повернули назад. Про які саме російські літаки йшлося, не уточнюється.

"Це трапляється нечасто, але сьогоднішній інцидент демонструє важливість швидкого розгортання", - прокоментували інцидент в уряді Нідерландів.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті