Нідерланди готуються створити додаткові місця для біженців з України: знадобиться ще 97 тис. місць

У Нідерландах уряд просить муніципалітети створити додаткові місця для прийому українців: очікується, що знадобиться 97 тис. приймальних місць. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на De Telegraaf.

"Уряд знову просить муніципалітети створити додаткові місця для прийому українців. Очікується, що знадобиться 97 тис. приймальних місць на 1 лютого наступного року, пише у листі до мерів регіонів державний секретар Міністерства юстиції та безпеки Нідерландів Ерік ван дер Бург", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що минулого тижня на засіданні Ради безпеки мери пообіцяли створити 90 тис. місць прийому. На даний момент їх понад 81 тис., але потім голова Ради безпеки Воутер Колфф припустив, що знадобиться ще більше місць для прийому українців.

У листі державний секретар Міністерства юстиції та безпеки Нідерландів ван дер Бург зазначає, що наплив біженців з України триває, і "не схоже, що ситуація зміниться найближчим часом". Очікується, що до кінця цього року біженців з України буде понад 104,4 тис.

Як повідомлялося, у Нідерландах понад 200 українців, які через повномасштабне вторгнення РФ були вимушені виїхати з Батьківщини, стали жертвами трудової експлуатації. Найбільше скарг було на невиплату заробітної плати, а ще скарги на необхідність платити посереднику, а також скарги на примусову реєстрацію в Торгово-промисловій палаті. У 69 випадках була загроза торгівлі людьми.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті