Нідерланди надають новий пакет військової допомоги Україні, у тому числі на боєприпаси для літаків F-16

Нідерланди оголосили про виділення нового пакета військової допомоги Україні в розмірі 350 млн євро. Про це заявила мінерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен, яка перебуває з візитом у нашій країні, - повідомляє РБК-Україна.

За її словами, країна закупить боєприпаси для літаків F-16, які цього року має отримати Україна.

На це планується виділити 150 млн євро, а боєприпаси закуповуватимуть напряму у промисловості.

Також Нідерланди уклали контракт на нові розвідувальні дрони на суму близько 200 мільйонів євро разом з країнами-партнерами.

Сьогодні стало відомо, що президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром оборони Нідерландів Кайсою Оллонгрен.

 

Як повідомлялося, боєприпаси, системи ППО, винищувачі F-16, а також дрони стали пріоритетними темами під час ювілейного засідання Контактної групи з питань оборони України.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті