Невинно вбитий Кузя відомщений: в Україні загинув російський шкуродер, який до участі в "СВО" відбував термін за вбивство кота 

Засуджений за резонансне вбивство кота Кузі мешканець Сєвєродвінська Артем Лаврентьєв із колонії подався воювати в Україну і загинув під час бойових дій. Про це йдеться в повідомленні групи "Пам'яті котика Кузі з Сєвєродвінська".

"З колонії напросився на СВО. Пропав безвісти влітку, знайдений тільки зараз", - зазначається в ньому.

У середині лютого минулого року Лаврентьєва засудили до трьох із половиною років колонії загального режиму за статтею про жорстоке поводження з тваринами.

За версією слідства, він зі своєю співмешканкою, викрав кота у своєї матері, кілька тижнів знущався над ним. Відеозаписи знущань вони викладали у своїх соціальних мережах. Зрештою тварина загинула.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті