Неонацисти з російського "Русича" відмовилися воювати в Україні після арешту свого подільника у Фінляндії

Російське неонацистське угруповання "Русич" заявило, що припиняє виконувати бойові завдання в Україні. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

В угрупованні заявили, що причиною цього рішення стало затримання у Фінляндії одного із засновників і лідерів "Русича" - Яна Петровського, відомого також під псевдонімом "Славян".

Російські неонацисти вимагають видати свого подільника росії.

"А поки ситуація зі Славяном не вирішиться в потрібний нам бік (видача РФ) - Русич припиняє виконання будь-яких бойових завдань. Буде час відпочити і вирішити накопичені справи. Якщо країна не може захистити своїх громадян, то навіщо громадянам захищати країну?", - йдеться в заяві угруповання.

Затримання Яна Петровського відбулося у Фінляндії, про нього стало відомо тільки 25 серпня. Влада України підозрює його в участі у воєнних злочинах, скоєних у період із червня 2014 до серпня 2015 року на території Луганської та Донецької областей.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті