Немає підстав говорити про звільнення Залужного – Подоляк

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк вважає, що говорити про звільнення Валерія Залужного з посади головкома ЗСУ немає підстав. Про це він сказав в ефірі телемарафону, - пише Інтерфакс-Україна.

"Я навіть не знаю, чому ми можемо це обговорювати. Є підстави для цього?", - сказав він у вівторок в ефірі телемарафону, відповідаючи на запитання про можливість звільнення Залужного.

За його словами, "непорозуміння" між президентом Володимиром Зеленським і Валерієм Залужним неможливе.

"Це нонсенс, якщо буде конфлікт на політичному ґрунті", - сказав Подоляк.

Як повідомлялося, Залужний скаржився Остіну на Офіс президента.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті