"Не залишилося жодної цілої будівлі". Найманці "Вагнера" показали знищений ними Соледар і пишаються своєю "роботою"

У захопленому найманцями "Вагнера" українському Соледарі не залишилося жодної цілої будівлі. Про це йдеться у спеціальному репортажі одного із сепаратистських ЗМІ.

У ньому говоріться, що "окраїни Соледара нагадують хроніки двох найбільш кровопролитних воєн в історії людства. Одні кістяки з голими пічними трубами в оточенні обвуглених дерев".

Самі "вагнерівці" не приховують, що під час штурму використовували тактику "випаленої землі". "Ми використовуємо свою тактику: у нас щільно працює артилерія, противник практично не може підняти голови, він змушений ховатися від вогню", - чесно розповідають вони місцевому пропагандисту.

"Битва за кожен будинок призвела до того, що в місті не залишилося жодної цілої будівлі: навіть ті, які встояли - обуглені або частково обрушені", - підтверджує той "ефективність" найманців ПВК.

"Видно, що "музиканти" пишаються своєю роботою, і для них вона більша за "контракт з Батьківщиною", - хвалить пропагандист загарбників, які повністю знищили українське місто.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті