"Не залишилося жодної цілої будівлі". Найманці "Вагнера" показали знищений ними Соледар і пишаються своєю "роботою"

У захопленому найманцями "Вагнера" українському Соледарі не залишилося жодної цілої будівлі. Про це йдеться у спеціальному репортажі одного із сепаратистських ЗМІ.

У ньому говоріться, що "окраїни Соледара нагадують хроніки двох найбільш кровопролитних воєн в історії людства. Одні кістяки з голими пічними трубами в оточенні обвуглених дерев".

Самі "вагнерівці" не приховують, що під час штурму використовували тактику "випаленої землі". "Ми використовуємо свою тактику: у нас щільно працює артилерія, противник практично не може підняти голови, він змушений ховатися від вогню", - чесно розповідають вони місцевому пропагандисту.

"Битва за кожен будинок призвела до того, що в місті не залишилося жодної цілої будівлі: навіть ті, які встояли - обуглені або частково обрушені", - підтверджує той "ефективність" найманців ПВК.

"Видно, що "музиканти" пишаються своєю роботою, і для них вона більша за "контракт з Батьківщиною", - хвалить пропагандист загарбників, які повністю знищили українське місто.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті