Не сформували ударні угруповання - Резніков назвав головну помилку окупантів перед початком війни

РФ розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, не сформувавши ударних угруповань. Про це міністр оборони Олексій Резніков заявив в інтерв'ю "Українській правді".

"Станом на 24 лютого росіянами не було утворено ударних угруповань у повному розумінні військового мистецтва. Це я не сам вигадав як цивільна особа, це військові мені пояснили на рівні Генштабу, що ударне угруповання для наступу передбачає певні ознаки: органи управління та органи забезпечення, і шпиталі, і логістичні ланцюжки, і ударні групи", - заявив Резніков.

Завдяки цьому українські воїни змогли послідовно деокупувати територію Київської, Чернігівської та Сумської областей. Також міністр оборони зазначив, що кадрові військові у розмові з ним дивувалися, що росіяни порушили свої ж інструкції та правила.

"Вони настільки були переконані, що нахрапом нас візьмуть, що кинули артилерію позаду себе та танками і БТР-ми поїхали на Бровари захоплювати Київ. І ще й везли з собою парадну форму. Це означає, що вони пішли у наступ, не бувши остаточно готові Тому і їх логістичні ланцюжки різалися нами так легко. Те саме сталося і в Білорусі", - підкреслив Резніков.

Зазначимо, що в цьому інтерв'ю міністр оборони повідомив, що Україна використовує три системи для контролю за озброєнням.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті