Не прожили й півгодини після злочину: у мережі з'явилось відео помсти за розстріляних біля Роботиного українських бійців

Окупанти, які розстріляли трьох полонених українських бійців біля Роботиного, не прожили після цього й півгодини. Про це повідомив військовий 24-ї окремої штурмової бригади "Айдар" Станіслав Бунятов у Телеграм-каналі "Говорять Снайпер" 28 грудня. 

"Відео з помстою за розстріляних бійців, підори не прожили навіть півгодини після даного злочину. Воїнів евакуйовано та передано для похорону рідним", - написав Бунятов.

Генштаб ЗСУ цю інформацію підтвердив. "Загиблих воїнів було евакуйовано з поля бою", - йдеться в повідомленні Генштабу від 28 грудня.

На цьому відео - момент розстрілу українських воїнів.

Раніше повідомлялось, що окупанти розстріляли українських військовополонених під Роботиним. В ОГП заявили про початок рослідування.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті