Не прожили й півгодини після злочину: у мережі з'явилось відео помсти за розстріляних біля Роботиного українських бійців

Окупанти, які розстріляли трьох полонених українських бійців біля Роботиного, не прожили після цього й півгодини. Про це повідомив військовий 24-ї окремої штурмової бригади "Айдар" Станіслав Бунятов у Телеграм-каналі "Говорять Снайпер" 28 грудня. 

"Відео з помстою за розстріляних бійців, підори не прожили навіть півгодини після даного злочину. Воїнів евакуйовано та передано для похорону рідним", - написав Бунятов.

Генштаб ЗСУ цю інформацію підтвердив. "Загиблих воїнів було евакуйовано з поля бою", - йдеться в повідомленні Генштабу від 28 грудня.

На цьому відео - момент розстрілу українських воїнів.

Раніше повідомлялось, що окупанти розстріляли українських військовополонених під Роботиним. В ОГП заявили про початок рослідування.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті