"Не потрібно робити якесь шоу чи скорботу біля населеного пункту" - Залужний про оборону Авдіївки

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що окупанти з їх можливостями можуть зробити з Авдіївки те, що сталось з Бахмутом за 2-3 місяці. Про це він заявив на закритому брифінгу, повідомляє ТГ-канал "Лачен пише" 26 грудня.

"У противника на сьогоднішній день є можливість концентрувати свої сили, в тому числі артилерію і авіаційні засоби на тому чи іншому напрямку. І вони можуть зробити так, що  за два-три місяці із міста буде те, що трапилось із Бахмутом", - зазначив Залужний.

Також він наголосив, не потрібно зациклюватись та робити якесь "шоу чи скорботу" біля конкретного населеного пункту, тому що ведення дій підпорядковуються своїм законам, які не залежать, чи сподобається це політикам або журналістам.

"Нам дорогий кожний клаптик землі, будемо обороняти рівно стільки, скільки буде сил. Якщо сил недостатньо — зберігаємо людей, а потім відвоюємо", - додав Валерій Залужний.

Як повідомлялось раніше, росіяни збільшили кількість обстрілів Авдіївки.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті