"Не готові працювати на росіян". У Маріупольському порту до окупації працювали 3,5 тисячі осіб, зараз - тільки 200

У Маріупольському порту, де до російської окупації працювали 3,5 тисячі осіб, зараз ледь налічується 200 працівників. Про це з посиланням на керівництво захопленого порту йдеться у фільмі проєкту "Мирні".

"Обсягу, перевалки немає - значить заробітних плат немає, люди розбіглися. Частина розбіглася через переконання, хтось не готовий працювати на росіян, хтось не готовий чекати, коли тут все налагодиться", - йдеться в сюжеті.

До російської окупації, розповідає одна зі співробітниць, у Маріупольському порту при повному завантаженні працювали близько 3,5 тисяч осіб. Зараз залишилося близько 200 співробітників із числа місцевих жителів. 

За законної влади порт обслуговував два підприємства - "Азовсталь" і металургійний завод ім. Ілліча. "Порт працював переважно на експорт металопродукції в ті країни, які працювали з Україною. Зараз, по-перше, немає продукції, по-друге, торговельні зв'язки потрібно налагоджувати заново", - зізнаються працівники порту.

Статті

Луганськ
27.07.2024
11:24

«Не згадувати та не порівнювати». Луганський щоденник

За відрізок життя у 10 років наша вулиця вимерла. Йшли епічно: недбалість до власного здоров'я, смерть на «звільненій» території за нез'ясованих обставин, війна.
Світ
26.07.2024
14:06

Дія санкцій і іронія війни. Західні медіа про Україну

Російські оборонні заводи вже працюють на своїй максимальній потужності, безробіття критично скоротилося – тобто, у цієї економіки закінчуються резерви. Як результат, зарплати падають, рубль слабшає, вартість імпорту зростає, як зростає і інфляція.
Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Всі статті