"Не готові працювати на росіян". У Маріупольському порту до окупації працювали 3,5 тисячі осіб, зараз - тільки 200

У Маріупольському порту, де до російської окупації працювали 3,5 тисячі осіб, зараз ледь налічується 200 працівників. Про це з посиланням на керівництво захопленого порту йдеться у фільмі проєкту "Мирні".

"Обсягу, перевалки немає - значить заробітних плат немає, люди розбіглися. Частина розбіглася через переконання, хтось не готовий працювати на росіян, хтось не готовий чекати, коли тут все налагодиться", - йдеться в сюжеті.

До російської окупації, розповідає одна зі співробітниць, у Маріупольському порту при повному завантаженні працювали близько 3,5 тисяч осіб. Зараз залишилося близько 200 співробітників із числа місцевих жителів. 

За законної влади порт обслуговував два підприємства - "Азовсталь" і металургійний завод ім. Ілліча. "Порт працював переважно на експорт металопродукції в ті країни, які працювали з Україною. Зараз, по-перше, немає продукції, по-друге, торговельні зв'язки потрібно налагоджувати заново", - зізнаються працівники порту.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті