Не чемпіон: ватажок «ДНР» пообіцяв створити «місцевий» ФК «Шахтар». Ім'я і «Донбас Арену» вже вкрали

Ватажок «ДНР» Денис Пушилін обіцяє зробити віджату у законного власника «Донбас Арену» домашнім майданчиком нікому не відомої футбольної команди, яку окупаційна влада називає «відродженим ФК “Шахтар”.

«Упевнений, що ми і зіграємо головні наші матчі на нашому стадіоні - на “Донбас Арені”, і відновлений він буде повною мірою тоді, коли буде можливість, і майданчиком основним для “Шахтаря” він стане», - заявив колабораціоніст на зустрічі з місцевими футболістами.

«Зараз у новій дійсності, коли ми стали суб'єктом Російської Федерації, Донбасу потрібен справжній “Шахтар”, місцевий Шахтар», - вдав Пушилін, що йдеться про легендарний ФК. За його словами, опитування розвитку клубу-самозванця обговорюватимуть на якихось нарадах, а бізнес «ДНР» «готовий взяти участь у долі клубу, надавши спонсорську допомогу».

Остерігайтеся підробок! Справжній ФК «Шахтар» (Донецьк) на «Донбас Арені» VS самозваний «Шахтар» на галявині 

Як повідомлялося раніше, український професійний футбольний клуб «Шахтар» (Донецьк), який у п'ятницю відсвяткував своє 88-річчя, є одним із найтитулованіших ФК країни.

Володар Кубка УЄФА, п'ятнадцятиразовий чемпіон України, чотирнадцятиразовий володар Кубка України, дев'ятиразовий володар Суперкубка України, чотириразовий володар Кубка СРСР. До 2014 року свої домашні матчі команда проводила на стадіоні «Донбас Арена», відкриття якого відбулося 29 серпня 2009 року. Після початку російської агресії 2014 року «Шахтар» був змушений покинути рідне місто.  

Клон «Шахтаря», так зване фізкультурно-спортивне товариство «Шахтар» (ДНР), грає за майже порожніх трибун у «чемпіонатах» із такими самими невизнаними клубами Донбасу та інших окупованих територій.Нині самозваний «Шахтар» не має перспектив виступу не тільки на європейському, а й навіть на всеросійському рівні.    

 

 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті