Призначення Лапіна: у Кремлі не дали відповіді, а Гіркін назвав це "хамською демонстрацією невразливості" міноборони РФ

У Кремлі пішли від прямої відповіді на запитання про призначення головою штабу сухопутних військ генерал-полковника Олександра Лапіна, який втік із Харківщини. Про це повідомили росЗМІ.

Зокрема, прес-секретар путіна Дмитро Пєсков, відповідаючи на запитання журналістів, заявив, що не може ні підтвердити, ні спростувати повідомлення про призначення Лапіна.

За його словами, є укази президента відкриті, а є під грифом "Секретно".

"Серед тих указів, які публікуються, такого указу досі не було", - сказав представник Кремля.

Водночас призначення генерала Лапіна прокоментував російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков), який вважає, що це "хамська демонстрація власної невразливості з боку керівництва міноборони РФ".

Як повідомлялося, генерал-полковника Олександра Лапіна призначено начальником Головного штабу Сухопутних військ ЗС РФ.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті