Нацполіція: Жодного факту контрабанди військової зброї з України до ЄС не виявлено

Жодного факту контрабанди зброї військового зразка з України до ЄС не виявлено. Про це заявив начальник Департаменту карного розшуку Нацполіції України Вадим Дзюбінський, - повідомляє телеграм-канал Нацполіції.

За словами Дзюбинського, росія систематично поширює фейкові новини про нібито витік з України вогнепальної зброї до європейських країн.

Він також додав, що для недопущення такого виду правопорушень в Україні планується створити міжнародний інформаційний центр, до якого увійдуть представники поліції країн ЄС.

Водночас, за словами Дзюбинського, цьогоріч в середині держави з незаконного обігу поліцейські вилучили понад 4,7 тис. одиниць вогнепальної зброї та виявили більше 100 схронів.

Як повідомлялося, Міноборони України та посольство США домовилися про розширений моніторинг використання зброї.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті