Національний банк ввів у обіг пам’ятні монети "Український борщ"

Заступник голови НБУ Олексій Шабан презентував пам'ятні монети "Український борщ". Про це повідомляє сторінка Національного банку України у facebook 30 вересня.

"Ми вважаємо своїм обов’язком бути дотичними до збереження та примноження української культури та національної спадщини. І ці нові монети стануть ще одним нагадуванням про унікальність нашої країни та її народу", - зазначив Шабан.

За інформацією НБУ, монети продовжують серію "Українська спадщина", а дизайн монети розробив заслужений художник Микола Кочубей.

"На аверсі монет зображено теплу, затишну композицію: господиню, українську жінку на тлі печі під час приготування борщу. На реверсі в центрі зображено, власне, тарілку з червоним борщем", - зазначається у повідомленні.

У Нацбанку додали, що реалізація монет в інтернет-магазині НБУ розпочнеться з 4 жовтня 2023 року.

Як повідомлялось раніше, НБУ присвятив пам'ятну монету українським енергетикам.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті