Національне інформбюро у квітні прийняло майже 19 тисяч звернень про полон і депортацію

Національне інформаційне бюро за квітень прийняло близько 19 тисяч звернень про зникнення, потрапляння в полон, депортацію та примусову мобілізацію громадян на тимчасово захоплених росією територіях України. Про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомило у Фейсбук.

Зокрема, понад 10 тисяч дзвінків минулого місяця прийняли оператори цілодобової гарячої лінії бюро "1648".

Більш ніж 600 звернень надійшли через онлайн-форму на сайті НІБ, ще понад 3 тисячі – через чат-боти в Телеграмі та Вайбері.

Близько 5 тисяч звернень були відправлені на електронну пошту: [email protected].

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті