Нацгвардійці зупинили дві колони російської техніки на півдні, знищивши весь особовий склад

Військовослужбовці бригади Нацгвардії "Спартан" на південному напрямку зупинили за допомогою дронів та артилерії дві колони ворожої техніки, які рухалися у напрямку позицій українських військ. Про це повідомив командувач Нацгвардії України Олександр Півненко у Телеграм 10 березня.

"Вчергове ворог намагався прорвати оборону позицій на південному напрямку, де тримають оборону гвардійці. Аеророзвідками бригади НГУ "Спартан" було помічено 2 колони ворожої техніки які рухалися у напрямку позицій українських військ. В першу чергу окупанта зустріла влучними пострілами артилерія, змушуючи ворога майже повністю знизити темп атаки. У цей час пілоти ударних дронів підіймають в повітря дрони", - написав Півненко.

Уточнюється, що дві одиниці ворожої техніки були вражені пілотами ударних авіаційних комплексів, дві одиниці були знищені за допомогою артилерії. Весь особовий склад противника було ліквідовано, атаку зупинено.

Раніше Лиховій пояснив, чому росіяни штурмують на квадроциклах, багі й гольф-карах в районі Роботиного.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті