Наступного тижня українські танкісти на полігоні в Німеччині почнуть освоювати танки Abrams

Наступного тижня українські танкісти на полігоні в Німеччині почнуть освоювати танки Abrams. Такий прогноз озвучив речник Пентагону бригадний генерал Пет Райдер для "Голос Америки", - повідомляє УНІАН.

Йдеться про десятитижневе навчання ЗСУ на одному з полігонів у Німеччині.

У травні туди передислокували групу з 31 танка Abrams. Уже цього тижня близько 250 українських танкістів прибудуть до ФРН для початку тренувань, які відбуватимуться під керівництвом американських інструкторів. 

Серед головних завдань під час "знайомства" з машинами: освоєння навичок управління та маневрування на танках в умовах, що імітують бойові дії, а також інструктаж з технічного обслуговування M1A1 Abrams.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті