Настав час початку переговорів про членство України в ЄС - Зеленський

Час для відкриття переговорів про членство України в ЄС уже настав. Про це 9 травня під час спільного брифінгу з главою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн заявив Володимир Зеленський.

"Уже настав час, щоб прибрати штучну політичну невизначеність у відносинах між Україною та Євросоюзом. Настав час для позитивного рішення про відкриття переговорів про членство України в Євросоюзі", - сказав президент.

За словами президента, цінністю України є безпека, а добробут українців - це мир на континенті. Він також наголосив, що розраховує на те, що в червні буде представлена позитивна проміжна оцінка Єврокомісії щодо прогресу України на шляху євроінтеграції.

Нагадаємо, раніше в МЗС Чехії заявили, що переговори про вступ України до ЄС можуть розпочатися цього року.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті