"Наші бійці гальмують просування ворога у Бахмуті, завдаючи йому значних втрат", - Сирський

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що ситуація у Бахмуті залишається контрольованою, попри збільшення інтенсивності бойових дій противником. Про це повідомляє Military Media Center.

"Епіцентром бойових дій залишається Бахмутський напрямок.  Там противник зосереджує найбільші свої зусилля і не полишає мету взяти місто під контроль будь-якою ціною. Наразі, ворог збільшує активність важкої артилерії та кількість авіаційних ударів, перетворюючи місто на руїну. Разом з тим, наші бійці завдають противнику значних втрат і  відчутно гальмують його наступальні дії. Бої за Бахмут тривають. Ситуація на даний час контрольована", - розповів Сирський.

Схожі дані наводить і телеграм-канал "Бахмутський демон", що ведеться одним із військових, який воює у самому Бахмуті та приховує своє ім'я.

"Поки стабілізували лінію по залізниці. Місто не оточене, на Іванівському і Хромовому відбилися, по «Алеї троянд» - під**и забігли, вибили, але вони мають певні здобутки там незначні", - розповів військовий.

Як повідомлялося раніше, за добу підрозділи ЗСУ знищили понад 400 окупантів та 11 бронемашин.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті