"Нас захищає не нейтралітет, а армія України" - президентка Молдови

Президентка Республіки Молдова Майя Санду заявила, що її країна може перебувати в безпеці, поки Україна захищається від військового вторгнення росії. Таку заяву лідерка Молдови зробила виступаючи перед парламентом, повідомляє видання NewsMaker.

"Ми бачимо на прикладі України, що росія розпочала військові дії, незважаючи на нейтралітет України. Нині нас захищає не нейтралітет, а армія України, яка утримує російську армію далеко від наших кордонів", - заявила Санду.

Як повідомлялося раніше, Євросоюз хоче направити до Молдови місію для зміцнення безпеки

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті