"Нас захищає не нейтралітет, а армія України" - президентка Молдови

Президентка Республіки Молдова Майя Санду заявила, що її країна може перебувати в безпеці, поки Україна захищається від військового вторгнення росії. Таку заяву лідерка Молдови зробила виступаючи перед парламентом, повідомляє видання NewsMaker.

"Ми бачимо на прикладі України, що росія розпочала військові дії, незважаючи на нейтралітет України. Нині нас захищає не нейтралітет, а армія України, яка утримує російську армію далеко від наших кордонів", - заявила Санду.

Як повідомлялося раніше, Євросоюз хоче направити до Молдови місію для зміцнення безпеки

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті