Наришкін погрожує Києву "жорсткішими" умовами переговорів у разі відмови від пропозиції Путіна

Директор Служби зовнішньої розвідки (СЗР) Росії Сергій Наришкін заявив, що умови миру для України стануть жорсткішими, якщо вона відмовиться від пропозиції, озвученої перед самітом миру Путіним. Про це пишуть росЗМІ 17 червня.

"Наступні умови, за яких може бути досягнуто миру і підписано якусь мирну угоду, будуть для України складнішими і жорсткішими", - сказав він.

Як повідомлялося, напередодні путін розповів, за яких умов з його боку "негайно, тієї самої хвилини надійде наказ припинити вогонь і почати переговори" з Україною. Серед них - виведення українських військ із Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей, визнання цих областей територіями Росії, зняття санкцій, позаблоковий статус України.

Спікер Кремля Дмитро Пєсков заявив, що Захід неконструктивно відреагував на пропозиції глави РФ Путіна щодо анексії частини території України, яку він назвав -  "новою архітектурою безпеки та врегулювання української кризи".

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті