Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Голова МЗС Польщі Радослав Сікорський заявив, що переговорна тактика США, озвучена спецпредставником з питань України та РФ Кітом Келлогом в Мюнхені, народжує певні надії, - передає TVP Info.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Генерал Келлог представив як особисто мені, так і деяким європейським союзникам переговорну тактику США (по Україні). Я не буду тут її розкривати. Вона народжує певні надії, вона нетипова, проте ми бажаємо успіху ", - сказав Сікорський.
Він також додав, що в Мюнхені двічі зустрічався зі спеціальним представником США з питань України та Росії Кітом Келлогом.
"Є старе правило: кожна нова американська адміністрація заново дізнається про Росію та Європу. Прямо зараз ми маємо приклад цього", - додав глава МЗС Польщі.
Як повідомлялося раніше, у Кремлі розповіли про підготовку зустрічі Трампа та Путіна: нібито хочуть говорити "про мир, а не війну".
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту