Народний депутат намагався підкупити топ-посадовця біткойнами

НАБУ і САП викрили народного депутата України на спробі підкупу голови державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури криптовалютою. Про це повідомляє НАБУ у своєму телеграм-каналі 21 листопада.

"Народний депутат України, член комітету з питань антикорупційної політики пропонував голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури неправомірну вигоду у криптовалюті Bitcoin, в еквіваленті 50 тис. дол. США", - зазначається у повідомленні.

У НАБУ додали, що в обмін на гроші нардеп просив сприяння в отриманні коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії РФ на ремонт підконтрольного йому об’єкта інфраструктури.

"Після виділення коштів з фонду на криптогаманець викривача-топпосадовця надійшов перший транш неправомірної вигоди в еквіваленті 10 тис. дол. США", - зазначили у НАБУ.

Також повідомляється, що це перша в історії антикорупційних органів неправомірна вигода у криптовалюті, яку вдалося задокументувати.

За інформацією нардепа Олексія Гончаренка мова йдеться про Андрія Одарченка, який намагався підкупити Мустафу Найєма.

"Нардеп від фракції "Слуги народу" Андрій Одарченка затримали не просто на хабарі, а він намагався підкупити голову Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафу Найєма", - повідомив нардеп у своєму телеграм-каналі.

Як повідомлялось раніше, чинний народний депутат Дубінський отримав підозру у державній зраді.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті