Заміна міністра оборони та інші призначення: Безугла повідомила про засідання комітету, а Железняк дав прогноз

Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки заслухає питання про призначення нового міністра наступного тижня. Про це повідомила нардеп від "Слуги народу" Мар’яна Безугла в Фейсбуці 5 лютого.

"Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Перспективи тижня, зокрема: 1. Новий міністр — заслуховування. 2. Постійний голова — заслуховування. 3. Повертаємось до зп N3196-Д — реформа СБУ. 4. Створюємо сили оборони — зп N4210. 5. Приймаємо звіт по армії дронів. 6. Розбираємо ВЛК і не тільки. Медичне забезпечення ЗСУ. 7. Розвиваємо нагляд за оборонними закупівлями"", - написала народна депутатка.

Зазначимо, що мова має йти саме про міністра оборони, а не МВС, тому що це питання разглядав би провоохоронний комітет ВР.

Інформацію про нового міністра оборони опосередковано підтвердив й інший нардеп - Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі.

"Будуть кадрові зміни? Так. Вчора навіть на Погоджувальній раді наш поважний Спікер Руслан Стефанчук оголосив що будуть кадрові питання. Без деталей", - написав Железняк.

"Що відомо на зараз? Міноборони може змінити очільника. Поки говорять, що їм  стане Кирило Буданов з ГУР. Мені здається він є ефективним на свої посаді зараз, але як є. Павло Рябікін покине Мінстратпром. Але це міністерство  не ліквідують, а туди перейде Олексій Резніков. Залишилось єдине - знайти відповідь чим же займається взагалі міністерство і навіщо потрібно", - прокоментував нардеп. 

Також, за його інформацією, МВС та СБУ можуть отримати постійних очільників.

"Їм стануть хто зараз в.о.: Ігор Клименко та Василь Малюк. Але знов ж таки, я б тут щодо голосів і фінального рішення не був такий впевнений", - заначає Железняк. 

"Хто ще? Ну якщо вірити ТГ-каналам, так у нас за останній тиждень вже три склада Кабміну мали звільнити) Але поки не змінюють: Шкарлета, Малюську, Сольского, Лапутіну та Верещук… Галущенко начебто теж зберіг поки крісло. Може щось зміниться. Наприклад Гутцайт", - припустив народний депутат.

Як повідомлялося, міністр оборони України Олексій Резніков може залишити свою посаду вже наступного тижня.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті