Нардепи Королевська з чоловіком написали заяви на складання мандатів - ЗМІ

Народні депутати Наталія Королевська та її чоловік Юрій Солод написали заяви на складання мандатів народних депутатів. Про це повідомила "УП" з посиланням на співрозмовників у парламенті та в колишній фракції ОПЗЖ.

Нагадаємо, що Королевська та Солод були нардепами фракції ОПЗЖ.

Раніше стало відомомо, що кількох нардепів від колишньої ОПЗЖ достроково позбавлять мандатів через наявність російських паспортів. Йдеться про наступних депутатів: Олександр Пономарьов, Наталія Королевська, Юрій Солод, Олег Волошин.

"Далі - за планом голосування у парламенті за дострокове припинення їх повноважень, як це вже було у січні", - прогнозують у Верховній Раді.

Як повідомлялося, Верховна рада позбавила депутатських мандатів зрадника України Віктора Медведчука та ще трьох нардепів - Андрія Деркача, Тараса Козака та Рената Кузьміна.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті