Нам потрібно більше систем ППО і боєприпасів до них - Залужний про ракетний обстріл

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний подякував партнерам за надані системи ППО, але зазначив, що Україна потребує більше таких систем та боєприпасів до них. Відповідну заяву він зробив у соцмережі Х 2 січня.

"Сьогодні Повітряні Сили Збройних Сил України збили 10 з 10 російських аеробалістичних ракет Х-47М2 "Кинжал" за допомогою системи Patriot. Це рекорд.  Якби ракети влучили в ціль, наслідки були б катастрофічними. Дякуємо партнерам за допомогу.  Немає підстав вважати, що ворог на цьому зупиниться. Тому нам потрібно більше систем та боєприпасів до них", - зазначив Валерій Залужний.

Як повідомлялось раніше, євродепутат закликав ЄС відреагувати на сьогоднішню атаку росії на Україну.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті