"Налагоджуємо контакти між бізнесами". Шмигаль прибув до Японії

Урядова делегація України на чолі з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем прибула до Японії. Про це Шмигаль повідомив у своєму Телеграм-каналі вранці 19 лютого.

"Урядовою делегацією розпочали візит у Токіо. Мали предметну розмову з Прем'єр-міністром Фуміо Кішідою про очікування від Конференції з економічного розвитку та відбудови. Налагоджуємо контакти між бізнесами, зміцнюємо міжурядовий діалог", - повідомив прем'єр-міністр.

Він зазначив, що уряд України вивчає досвід японської модернізації та аналізує все те, що дозволило японській економіці увійти до п’ятірки найбільших у світі. Для того, щоб у світі з’явилося «українське економічне диво».

Акцентується, що під час Конференції з економічного розвитку та відбудови, що проходить у Токіо за участі прем’єр-міністра Японії Фуміо Кішіди, Денис Шмигаль розповів про основні сфери, у які Україна пропонує інвестувати японському бізнесу вже зараз:

- Енергетика. Атомна генерація, видобуток та зберігання газу, проєкти у сфері водневої енергетики, гідроенергетика.

- Аграрний сектор. Завдяки японським технологіям та інвестиціям можемо реалізувати амбітні проєкти у сфері виробництва добрив та food production».

- Інфраструктура. Ми зацікавлені в участі японських інвесторів у проєктах будівництва швидкісних доріг та залізниць, мостів, а також у відбудові зруйнованих міст.

- Автомобілебудування. Запросив лідерів японської автоіндустрії відкривати виробництва в Україні.

- Видобуток корисних копалин. У надрах України зберігається до третини доведених європейських запасів літію. Цей ресурс дозволяє створити замкнутий цикл виробництва електромобілів для їх подальшого експорту до ЄС.

- ІТ, цифрові технології, кібербезпека. Україна пропонує для ІТ-компаній одні з найвигідніших умов у світі з точки зору податків та регуляцій. 

"Запрошуємо японський бізнес стати частиною українського економічного дива. Всі, хто інвестує в нашу економіку сьогодні, в наступні роки отримає неймовірні вигоди та можливості", - впевнений Шмигаль.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті