"Налагоджуємо контакти між бізнесами". Шмигаль прибув до Японії

Урядова делегація України на чолі з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем прибула до Японії. Про це Шмигаль повідомив у своєму Телеграм-каналі вранці 19 лютого.

"Урядовою делегацією розпочали візит у Токіо. Мали предметну розмову з Прем'єр-міністром Фуміо Кішідою про очікування від Конференції з економічного розвитку та відбудови. Налагоджуємо контакти між бізнесами, зміцнюємо міжурядовий діалог", - повідомив прем'єр-міністр.

Він зазначив, що уряд України вивчає досвід японської модернізації та аналізує все те, що дозволило японській економіці увійти до п’ятірки найбільших у світі. Для того, щоб у світі з’явилося «українське економічне диво».

Акцентується, що під час Конференції з економічного розвитку та відбудови, що проходить у Токіо за участі прем’єр-міністра Японії Фуміо Кішіди, Денис Шмигаль розповів про основні сфери, у які Україна пропонує інвестувати японському бізнесу вже зараз:

- Енергетика. Атомна генерація, видобуток та зберігання газу, проєкти у сфері водневої енергетики, гідроенергетика.

- Аграрний сектор. Завдяки японським технологіям та інвестиціям можемо реалізувати амбітні проєкти у сфері виробництва добрив та food production».

- Інфраструктура. Ми зацікавлені в участі японських інвесторів у проєктах будівництва швидкісних доріг та залізниць, мостів, а також у відбудові зруйнованих міст.

- Автомобілебудування. Запросив лідерів японської автоіндустрії відкривати виробництва в Україні.

- Видобуток корисних копалин. У надрах України зберігається до третини доведених європейських запасів літію. Цей ресурс дозволяє створити замкнутий цикл виробництва електромобілів для їх подальшого експорту до ЄС.

- ІТ, цифрові технології, кібербезпека. Україна пропонує для ІТ-компаній одні з найвигідніших умов у світі з точки зору податків та регуляцій. 

"Запрошуємо японський бізнес стати частиною українського економічного дива. Всі, хто інвестує в нашу економіку сьогодні, в наступні роки отримає неймовірні вигоди та можливості", - впевнений Шмигаль.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті