Написи "Азов" і червоно-чорні прапори: На Луганщині партизани нагадали росіянам, що це українська земля

У Луганську, Білокуракиному та Кадіївці (раніше - Стаханові) партизани нагадали окупантам, що це українська земля. Про це повідомили Телеграм-канал "Луганський партизан" і військовослужбовець із позивними "Східний" у своєму Телеграм-каналі 29 травня.

"Денацифікація в Білокуракиному і Луганську набирає обертів, – пише "Луганський партизан". – Стіни населених пунктів усіяні надписами "Азов" і червоно-чорними прапорами!"

З посиланням на місцеві джерела повідомляється, що "МГБшники" в цих регіонах "пакують валізи", готуючись до втечі.

"Російські військові, до речі, теж, – сказано в повідомленні. – У Старобільському, Марківському, Новопсковському районі ми вже другий тиждень фіксуємо відтік особового складу окупантів".

Як повідомляє "Східний", напис "Стаханов – це Україна, Східний – кадіївчанин" з'явився на його мікрорайоні в його рідному місті Кадіївці, яке окуповане вже 9 років.

Раніше повідомлялося, що після вдалого замаху на "главу МВС ЛНР" Корнета окупанти на Луганщині шукають партизанів.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті