Написи "Азов" і червоно-чорні прапори: На Луганщині партизани нагадали росіянам, що це українська земля

У Луганську, Білокуракиному та Кадіївці (раніше - Стаханові) партизани нагадали окупантам, що це українська земля. Про це повідомили Телеграм-канал "Луганський партизан" і військовослужбовець із позивними "Східний" у своєму Телеграм-каналі 29 травня.

"Денацифікація в Білокуракиному і Луганську набирає обертів, – пише "Луганський партизан". – Стіни населених пунктів усіяні надписами "Азов" і червоно-чорними прапорами!"

З посиланням на місцеві джерела повідомляється, що "МГБшники" в цих регіонах "пакують валізи", готуючись до втечі.

"Російські військові, до речі, теж, – сказано в повідомленні. – У Старобільському, Марківському, Новопсковському районі ми вже другий тиждень фіксуємо відтік особового складу окупантів".

Як повідомляє "Східний", напис "Стаханов – це Україна, Східний – кадіївчанин" з'явився на його мікрорайоні в його рідному місті Кадіївці, яке окуповане вже 9 років.

Раніше повідомлялося, що після вдалого замаху на "главу МВС ЛНР" Корнета окупанти на Луганщині шукають партизанів.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті