Над Дніпропетровщиною вночі збито три ударні дрони

Вночі 2 жовтня над Дніпропетровщиною збито три ударні дрони. Про це у Телеграм повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

"Вночі ворог атакував Дніпропетровщину ударними дронами.  Підрозділи ПвК "Схід" збили над областю 3 ворожі безпілотники. Оборонці неба, дякую за цілодобову варту", - повідомив він.

Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул у своєму Телеграм-каналі зазначив, що на ранок 2 жовтрня  ситуація у місті контрольована, "обстрілів на нашому напрямку у Криворізькому та Нікопольському районах нашої області не було".

"У Кривому Розі вся важлива інфраструктура, комунальний транспорт, соціальні та медичні установи працюють стабільно. Сьогодні з 10.00 до 16.00 години промислово-виробничим підприємством будуть проводитись планові випробувальні вибухові роботи (Тернівський район). Роботи виконуються відповідно до затверджених методик та інструкцій, причин для занепокоєння немає", - зазначив Вілкул.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті