Над Дніпропетровщиною вночі збито три ударні дрони

Вночі 2 жовтня над Дніпропетровщиною збито три ударні дрони. Про це у Телеграм повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

"Вночі ворог атакував Дніпропетровщину ударними дронами.  Підрозділи ПвК "Схід" збили над областю 3 ворожі безпілотники. Оборонці неба, дякую за цілодобову варту", - повідомив він.

Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул у своєму Телеграм-каналі зазначив, що на ранок 2 жовтрня  ситуація у місті контрольована, "обстрілів на нашому напрямку у Криворізькому та Нікопольському районах нашої області не було".

"У Кривому Розі вся важлива інфраструктура, комунальний транспорт, соціальні та медичні установи працюють стабільно. Сьогодні з 10.00 до 16.00 години промислово-виробничим підприємством будуть проводитись планові випробувальні вибухові роботи (Тернівський район). Роботи виконуються відповідно до затверджених методик та інструкцій, причин для занепокоєння немає", - зазначив Вілкул.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті