Начинка російських безпілотників на 70% складається з іноземних комплектуючих - Єрмак

Внутрішні деталі безпілотників, якими РФ атакує Україну, на 70% складаються з імпортних механізмів. Про це заявив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.

"Дослідження показало, що 69% компонентів походить від західних фірм і росія все ще дуже залежна від компонентів іноземного виробництва, зокрема мікроелектроніки. Частини з цих компонентів досі можливо придбати на загальнодоступних платформах. І це проблема для регуляторного нагляду за критично важливими технологічними транзакціями.

Росія отримує компоненти частіше за все через треті країни, про які ми детально все розписали у звіті. Також ми виявили збільшення обсягів торгівлі росіянами після різкого спаду на початку повномасштабного вторгнення в третьому кварталі 2022 року. Ці транзакції склали $7,2 млрд за період з січня по травень 2023 року, що на 19% вище, ніж у відповідний період 2022 року ($6,1 млрд ). Це стосується, зокрема, компонентів", - розповів Єрмак у своєму телеграм-каналі. 

Як повідомлялося раніше, Зеленський зустрівся із трьома американськими сенаторами

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті