Розпочато кримінальне провадження за фактом викрадення гендиректора Запорізької АЕС

За фактом викрадення гендиректора Запорізької АЕС розпочато кримінальне провадження. Про це повідомляється на сайті Офісу генпрокурора 1 жовтня.

"За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури розпочато розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України)", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що, за даними слідства, 30 вересня 2022 року близько 16:00 військовослужбовці держави-агресора здійснили викрадення генерального директора Запорізької АЕС.

"Вони зупинили його автомобіль дорогою від станції до окупованого Енергодара та, застосувавши силу, відвезли його в невідомому напрямку", – сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що станом на момент публікації повідомлення Офісом генпрокурора інформація про його місцеперебування була відсутня.

Зазначається, що досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБУ в Запорізькій області.

Раніше повідомлялось, що російські окупанти затримали та вивезли в невідомому напрямку гендиректора Запорізької АЕС.

Також раніше повідомлялось, що МАГАТЕ вдалося дізнатися про місце розташування викраденого окупантами директора Запорізької АЕС.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті