Начальник Старобільськой РВА пояснив, для чого релокована адміністрація закуповує авто й пальне, поки район перебуває в окупації

Голова Старобільськой РВА Володимир Череватий пояснив, для чого очолювана ним адміністрація закуповує авто й пальне в той час, коли район перебуває в окупації, а адміністрація фізично працює в підконтрольному Україні регіоні. Про це Череватий розповів в інтерв'ю "ОстроВу", опублікованому 15 листопада, відповідаючи на претензії деяких ЗМІ та пабліків щодо купівлі автомобілів, пального та інших матеріальних цінностей Старобільською РВА та інщими військовими адміністраціями Луганщини. 

"Претензії щодо факту купівлі автомобілів чи пального… Пояснюю: ми, представники адміністрації, маємо зайти в деокупований регіон одразу ж після того, як нам дозволять це українські військові. А деокупація може статись будь-коли, вона може бути несподіваною, - сказав Череватий. - І без заздалегідь підготовленого транспорту та пального – як ми зможемо швидко зреагувати та відправити туди робочу групу? Яким чином завеземо усе необхідне? Очевидно, що матеріальний резерв має бути накопиченим, щоб ми могли реагувати на зміни оперативно та використовувати його на користь наших громадян".

Що стосується конкретних сум, очільник РВА пояснив, що адміністрацією за останній рік проведені заходи з накопичення предметних цінностей для місцевого матеріального резерву на загальну суму 1 мільйон 698 тисяч 500 гривень, причому з них 1 мільйон 637 тисяч гривень – це благодійна допомога. 

"Ми й зараз продовжуємо перемовини з донорами щодо поповнення матеріального резерву з інших джерел, не заборонених законом", - сказав Череватий (донори, з якими співпрацює РВА, представлені на інфографіці - "ОстроВ").

Раніше повідомлялось, що для роботи у Старобільському районі Луганщини після його деокупації повністю готові 8 Пунктів незламності.

Статті

Світ
26.07.2024
14:06

Дія санкцій і іронія війни. Західні медіа про Україну

Російські оборонні заводи вже працюють на своїй максимальній потужності, безробіття критично скоротилося – тобто, у цієї економіки закінчуються резерви. Як результат, зарплати падають, рубль слабшає, вартість імпорту зростає, як зростає і інфляція.
Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Всі статті