Начальник Старобільськой РВА пояснив, для чого релокована адміністрація закуповує авто й пальне, поки район перебуває в окупації

Голова Старобільськой РВА Володимир Череватий пояснив, для чого очолювана ним адміністрація закуповує авто й пальне в той час, коли район перебуває в окупації, а адміністрація фізично працює в підконтрольному Україні регіоні. Про це Череватий розповів в інтерв'ю "ОстроВу", опублікованому 15 листопада, відповідаючи на претензії деяких ЗМІ та пабліків щодо купівлі автомобілів, пального та інших матеріальних цінностей Старобільською РВА та інщими військовими адміністраціями Луганщини. 

"Претензії щодо факту купівлі автомобілів чи пального… Пояснюю: ми, представники адміністрації, маємо зайти в деокупований регіон одразу ж після того, як нам дозволять це українські військові. А деокупація може статись будь-коли, вона може бути несподіваною, - сказав Череватий. - І без заздалегідь підготовленого транспорту та пального – як ми зможемо швидко зреагувати та відправити туди робочу групу? Яким чином завеземо усе необхідне? Очевидно, що матеріальний резерв має бути накопиченим, щоб ми могли реагувати на зміни оперативно та використовувати його на користь наших громадян".

Що стосується конкретних сум, очільник РВА пояснив, що адміністрацією за останній рік проведені заходи з накопичення предметних цінностей для місцевого матеріального резерву на загальну суму 1 мільйон 698 тисяч 500 гривень, причому з них 1 мільйон 637 тисяч гривень – це благодійна допомога. 

"Ми й зараз продовжуємо перемовини з донорами щодо поповнення матеріального резерву з інших джерел, не заборонених законом", - сказав Череватий (донори, з якими співпрацює РВА, представлені на інфографіці - "ОстроВ").

Раніше повідомлялось, що для роботи у Старобільському районі Луганщини після його деокупації повністю готові 8 Пунктів незламності.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті