"Набиратимуться виключно дівчатка": у "ЛНР" заявили про відкриття "жіночого кадетського корпусу"

Російські окупанти в так званій "ЛНР" планують відкрити "жіночий кадетський корпус" найближчим часом. Про це повідомили в окупаційному "міністерстві освіти і науки ЛНР", пишуть окупаційні ЗМІ 15 лютого.

"Найближчим часом у нас в республіці планується відкриття жіночого кадетського корпусу. За аналогією з уже існуючими в ЛНР кадетськими корпусами, де навчаються тільки хлопчики, туди набиратимуться виключно дівчатка", - цитує ЗМІ повідомлення окупаційного "міністерства".

Раніше "ОстроВ" писав про мілітаризацію підлітків у Луганській області: як наших дітей роблять нашими ворогами.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті