На Закарпатті затримали посадовця бюро судово-медичної експертизи

За фальсифікацію експертного висновку, "вартість" якої складала від 1000 до 5000 доларів США, на Закарпатті затримали посадовця бюро судово-медичної експертизи. Про це повідомляє Національна поліція України у своєму телеграм-каналі 25 вересня.

"Посадовець обласного бюро судово-медичної експертизи за певну винагороду від 1000 до 5000 доларів США допомагав отримати необхідний експертний висновок. До прикладу, за зміну ступеня тяжкості тілесних ушкоджень, отриманих внаслідок ДТП, фігурант вимагав від громадянина 1200 доларів США", - зазначається у повідомленні.

За інформацією Національної поліції, за місцем проживання затриманого посадовця та у службових приміщеннях бюро вилучили майже 35 000 доларів США, понад 5 000 євро, 308 000 грн та 168 000 угорських форинтів, мобільні телефони та службову документацію.

Як повідомлялось раніше, зрадник, який наводив російські ракети на оборонний завод Запоріжжя, отримав довічне ув’язнення.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті