На майно екс-міністра освіти Табачника та його матері накладено арешт - Генпрокуратура

Вінницький обласний суд ухвалив рішення про накладання арешту на кошти громадянина України, який був міністром освіти і науки у 2010-2014 роках. Також арештовано майно його матері. Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора України.

Хоч Генпрокуратура і не називає імені екс-міністра, очевидно, що йдеться про Дмитра Табачника.

Рішенням Вінницького міського суду арештовано сім земельних ділянок, розташованих в смт Козин Київської області, а також 144 тис дол США. Землі належать матері ексурядовця, арештовані кошти знаходилися на банківському рахунку самого підозрюваного.

"За даними слідства, колишній державний діяч організовував та координував діяльність керівників російських окупаційних адміністрацій Херсонської та Запорізької областей у сфері охорони здоров’я, освіти, підготовки до проведення референдумів. Він діяв від імені представників вищих органів влади РФ, в тому числі російської федеральної служби безпеки. Слідством встановлені контакти підозрюваного із заступником міністра охорони здоров’я РФ, заступником голови уряду РФ, представником департаменту оперативної інформації ФСБ РФ.  Він доповідав їм про виконання завдань та передавав документи", - розповіли у Генпрокуратурі.

Як повідомлялося раніше, Дмитру Табачнику було повідомлено про підозру у державній зраді. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті