На майно екс-міністра освіти Табачника та його матері накладено арешт - Генпрокуратура

Вінницький обласний суд ухвалив рішення про накладання арешту на кошти громадянина України, який був міністром освіти і науки у 2010-2014 роках. Також арештовано майно його матері. Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора України.

Хоч Генпрокуратура і не називає імені екс-міністра, очевидно, що йдеться про Дмитра Табачника.

Рішенням Вінницького міського суду арештовано сім земельних ділянок, розташованих в смт Козин Київської області, а також 144 тис дол США. Землі належать матері ексурядовця, арештовані кошти знаходилися на банківському рахунку самого підозрюваного.

"За даними слідства, колишній державний діяч організовував та координував діяльність керівників російських окупаційних адміністрацій Херсонської та Запорізької областей у сфері охорони здоров’я, освіти, підготовки до проведення референдумів. Він діяв від імені представників вищих органів влади РФ, в тому числі російської федеральної служби безпеки. Слідством встановлені контакти підозрюваного із заступником міністра охорони здоров’я РФ, заступником голови уряду РФ, представником департаменту оперативної інформації ФСБ РФ.  Він доповідав їм про виконання завдань та передавав документи", - розповіли у Генпрокуратурі.

Як повідомлялося раніше, Дмитру Табачнику було повідомлено про підозру у державній зраді. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті